En kontakt – inga bekymmer

Ring eller mejla för att får kontakt med en ansvarig säljare som finns med dig hela vägen fram till att installationen är färdig. Dessutom utser vi en projektledare som säkerställer att leveransen och installationen fungerar helt bekymmersfritt. Vi är människor som hjälper människor 

Våra medarbetare

Pär Hindevall

Pär Hindevall

Regionsäljare
Halland & Skåne

par.hindevall@kopernicus.se

035-282 08 70

0727-44 54 08

Marcus Thoresson

Marcus Thoresson

Regionsäljare
Hallands Län

marcus.thoresson@kopernicus.se

035-12 22 01

0724-01 13 60

Hampus Persson

Hampus Persson

Regionsäljare
Blekinge & Skåne

hampus.persson@kopernicus.se

0451-168 10

0762-82 53 87

Anders Åkesson

Anders Åkesson

Regionsäljare
Jönköping & Kronobergs Län

anders.akesson@kopernicus.se

0383-125 65

0736-50 71 98

Robert Lenhov

Robert Lenhov

Account Manager B2B
Skåne & Hallands Län

robert.lenhov@kopernicus.se

035-2820881

0724-013595

Martin Larsson

Martin Larsson

Projektledare
Energiingenjör

martin.larsson@kopernicus.se

035-282 08 83

0763-17 69 51

Oliver Forsgren

Oliver Forsgren

Projektledare & Projektör
Solenergiingenjör

oliver.forsgren@kopernicus.se

035-282 08 74

0720-92 10 93

Henrik Nilsson

Henrik Nilsson

Inköp & Projektör
Solenergiingenjör

henrik.nilsson@kopernicus.se

035-2820873

0720-923175

Anneli Hågård

Anneli Hågård

Projektör och Design
Solenergiingenjör

anneli.hagard@kopernicus.se

035-2820880

0720-505609

Indira Rossing

Indira Rossing

Ekonomi
Master Bank Revision

indira.rossing@kopernicus.se

035-282 08 82

0735-455 326

Daniel Medlöv

Daniel Medlöv

VD
Master Fastighet och Finans

daniel.medlov@kopernicus.se

0705-596111

Våra fantastiska

Våra fantastiska

Montörer och Elektriker
Certifierade

Våra kontor

Vi har vårt huvudkontor och lager i Halmstad. Vi bokar hembesök och installerar kompletta solcellsanläggningar i Hallands Län, Jönköpings Län, Kronobergs Län, Kalmar Län, Skåne Län och Blekinge Län. Här finns vi alltid nära till hands och tar hand om allt du behöver.

Hallands Län

Besöksadress:

Montörgatan 7, 302 62 Halmstad

+46 (0)723-718 000

kontakt@kopernicus.se

Jönköping & Kronoberg

Besöksadress:

Industrigatan 4, 570 10 Korsberga

+46 (0)723-718 000

kontakt@kopernicus.se

Skåne/Blekinge Län

Besöksadress:

Norra Stationsgatan 6 A, 281 48 Hässleholm

+46 (0) 723- 718 000

kontakt@kopernicus.se