En kontakt – inga bekymmer

Ring eller mejla för att får kontakt med en ansvarig säljare som finns med dig hela vägen fram till att installationen är färdig. Dessutom utser vi en projektledare som säkerställer att leveransen och installationen fungerar helt bekymmersfritt. Vi är människor som hjälper människor 

Våra medarbetare

Michael Jönsson

Michael Jönsson

Försäljningschef
Sverige

michael.jonsson@kopernicus.se

040-616 06 30

070-699 24 24

Pär Hindevall

Pär Hindevall

Regionsäljare
Halland & NV Skåne

par.hindevall@kopernicus.se

035-282 08 70

0727-44 54 08

Marcus Thoresson

Marcus Thoresson

Regionsäljare
Hallands Län

marcus.thoresson@kopernicus.se

035-12 22 01

0724-01 13 60

Hampus Persson

Hampus Persson

Regionsäljare
Blekinge & NÖ Skåne

hampus.persson@kopernicus.se

0451-168 10

0762-82 53 87

Anders Åkesson

Anders Åkesson

Regionsäljare
Jönköping & Kronobergs Län

anders.akesson@kopernicus.se

0383-125 65

0736-50 71 98

Per Nordström

Per Nordström

Regionsäljare
Skåne Län

per.nordstrom@kopernicus.se

040-616 06 31

0706-39 86 47

Vendela Norberg

Vendela Norberg

Regionsäljare
Skåne Län

vendela.norberg@kopernicus.se

040-97 77 90

0720-92 61 11

Martin Modin

Martin Modin

Regionsäljare
Kalmar Län

martin.modin@kopernicus.se

0480-31 41 40

0720-92 31 75

Trevor Locke

Trevor Locke

Operation Manager
Energiingenjör

trevor.locke@kopernicus.se

035-282 08 85

0763-25 03 23

Jonas Kjellström

Jonas Kjellström

Säljare Företag
Jönköping & Kronoberg Län

jonas.kjellstrom@kopernicus.se

0383-200 15

0724-01 35 95

Claes Westregård

Claes Westregård

Säljare Företag
Skåne Län

claes.westregard@kopernicus.se

0703-66 66 28

Axel Norén

Axel Norén

Säljare Företag
Skåne & Hallands Län

axel.noren@kopernicus.se

035-282 08 72

0720-50 70 39

Martin Larsson

Martin Larsson

Projektledare
Energiingenjör

martin.larsson@kopernicus.se

035-282 08 83

0763-17 69 51

Usama Alfadel

Usama Alfadel

Projektör & Design
Master & Energiingenjör

usama.alfadel@kopernicus.se

035-282 08 71

0720-50 52 44

Oliver Forsgren

Oliver Forsgren

Projektör & Design
Solenergiingenjör

oliver.forsgren@kopernicus.se

035-282 08 74

0720-92 10 93

Henrik Nilsson

Henrik Nilsson

Projektör & Design
Projektör

henrik.nilsson@kopernicus.se

Ludvig Sjöqvist

Ludvig Sjöqvist

Supply Chain Manager
Master & Civilingenjör

ludvig.sjoqvist@kopernicus.se

035-282 08 75

0730-40 62 14

Våra fantastiska

Våra fantastiska

Montörer och Elektriker
Certifierade

installation@kopernicus.se

Våra kontor

Vi har vårt huvudkontor och lager i Halmstad. Vi bokar hembesök och installerar kompletta solcellsanläggningar i Hallands Län, Jönköpings Län, Kronobergs Län, Kalmar Län, Skåne Län och Blekinge Län. Här finns vi alltid nära till hands och tar hand om allt du behöver.

Hallands Län

Besöksadress:

Montörgatan 7, 302 62 Halmstad

+46 (0)723-718 000

kontakt@kopernicus.se

Jönköping & Kronoberg

Besöksadress:

Industrigatan 4, 570 10 Korsberga

+46 (0)723-718 000

kontakt@kopernicus.se

Skåne Län

Besöksadress:

Hanögatan 11, 211 24 Malmö

+46(0)723-718 000

kontakt@kopernicus.se

Blekinge Län

Besöksadress:

Norra Stationsgatan 6 A, 281 48 Hässleholm

+46 (0) 723- 718 000

kontakt@kopernicus.se

Kalmar Län

Besöksadress:

Bredbandet 1, 392 30 kalmar

+46 (0) 723- 718 000

kontakt@kopernicus.se