En kontakt – inga bekymmer

Ring eller mejla för att får kontakt med en ansvarig säljare som finns med dig hela vägen fram till att installationen är färdig. Dessutom utser vi en projektledare som säkerställer att leveransen och installationen fungerar helt bekymmersfritt.

Våra medarbetare

Pär Hindevall

Regionsäljare Halland/Skåne
Solcellsexpert

par.hindevall@kopernicus.se

035-2820870

0727-445408

Axel Norén

Regionssäljare Halland
Solcellsexpert

axel.noren@kopernicus.se

035-2820872

072-0507039

Anders Åkesson

Regionsäljare Jönköping - Kronoberg
Solcellsexpert

anders.akesson@kopernicus.se

035-2820880

073-6507198

Patrik Nilsson

Regionsäljare Jönköping - Kronoberg
Solcellsexpert

patrik.nilsson@kopernicus.se

035-2820873

072-0505609

Trevor Locke

Projektledare
Energiingenjör

trevor.locke@kopernicus.se

035-2820885

0763-25 0323

Martin Larsson

Projektledare
Energiingenjör

martin.larsson@kopernicus.se

035-2820883

0763-176951

Usama Alfadel

Projektör & Energilagring
Energiingenjör & Master i Solenergi

usama.alfadel@kopernicus.se

035-2820871

072-0505244

Oliver Forsgren

Projektör & Design
Solenergiprojektör

oliver.forsgren@kopernicus.se

035-282087

072-0921093

Ludvig Sjöqvist

Supply Chain Manager
Civilingenjör

ludvig.sjoqvist@kopernicus.se

035-2820875

073-0406214

Djenie Ahlabo

Redovisningsansvarig
Civilekonom

djenie.Ahlabo@kopernicus.se

035-2820882

0735-455326

Våra montörer

Installatör
Certifierade

installation@kopernicus.se

Hampus Persson

Regionsäljare Blekinge
Solcellsexpert

hampus.persson@kopernicus.se

035-2820877

0762-825387

Våra kontor

Vi har vårt huvudkontor och lager i Halmstad med säljkontor i Vetlanda och Malmö. Vi monterar och installerar i hela Jönköping, Halland och Skåne Län. Här finns vi alltid nära till hands och tar hand om allt du behöver.

Halmstad

Besöksadress:

Montörgatan 7, 302 62 Halmstad

+46 (0)723-718 000

kontakt@kopernicus.se

Vetlanda

Besöksadress:

Industrigatan 4, 570 10 Korsberga

+46 (0)723-718 000

kontakt@kopernicus.se

Malmö

Besöksadress:

Hanögatan 11, 211 24 Malmö

+46(0)723-718 000

kontakt@kopernicus.se

VÄRNAMO

Besöksadress:

Storgatan 28 , Forsheda - Vita huset

+46 (0)723-718 000

kontakt@kopernicus.se

Blekinge

Besöksadress:

Norra Stationsgatan 6 A, 281 48 Hässleholm

+46 (0) 718 000

kontakt@kopernicus.se