En kontakt – inga bekymmer

Ring eller mejla för att får kontakt med en ansvarig säljare som finns med dig hela vägen fram till att installationen är färdig. Dessutom utser vi en projektledare som säkerställer att leveransen och installationen fungerar helt bekymmersfritt.

Våra medarbetare

Pär Hindevall

Säljare Halland/Norra Skåne
LTH och solcellsexpert

par.hindevall@kopernicus.se

035-2820870

0727-445408

Axel Norén

Säljare Halland
El & Tele och Solcellsexpert

axel.noren@kopernicus.se

035-2820872

072-0507039

Anders Åkesson

Säljare Jönköping - Kronoberg
Solcellsexpert

anders.akesson@kopernicus.se

035-2820880

073-6507198

Patrik Nilsson

Säljare Jönköping - Kronoberg
Byggtekniker och Solcellsexpert

patrik.nilsson@kopernicus.se

035-2820873

072-0505609

Trevor Locke

Projektledare
Energiingenjör

trevor.locke@kopernicus.se

035-2820885

0703-254632

Martin Larsson

Projektledare
Energiingenjör

martin.larsson@kopernicus.se

035-2820883

0763-176951

Usama Alfadel

Projektör & Design
Energiingenjör & Master i Solenergi

usama.alfadel@kopernicus.se

035-2820871

072-0505244

Oliver Forsgren

Projektör & Design
Solenergiprojektör

oliver.forsgren@kopernicus.se

035-282087

072-0921093

Ludvig Sjöqvist

Supply Chain Manager
Civilingenjör & Master i Supply Chain

ludvig.sjoqvist@kopernicus.se

035-2820875

073-0406214

Geir Larsen

CEO
Beachelor NHH & Master Executive MBA

geir.larsen@kopernicus.se

035-2820884

0725-492030

Djenie Ahlabo

Redovisningsansvarig
Civilekonom

djenie.Ahlabo@kopernicus.se

035-2820882

0735-455326

Våra montörer

Installatör
Certifierade

installation@kopernicus.se

Våra kontor

Vi har vårt huvudkontor och lager i Halmstad med säljkontor i Vetlanda och Malmö. Vi monterar och installerar i hela Jönköping, Halland och Skåne Län. Här finns vi alltid nära till hands och tar hand om allt du behöver.

Halmstad - Halland Län

Besöksadress:

Montörgatan 7, 302 62 Halmstad

+46 (0)723-718 000

kontakt@kopernicus.se

Vetlanda - Jönköping Län

Besöksadress:

Industrigatan 4, 570 10 Korsberga

+46 (0)723-718 000

kontakt@kopernicus.se

Malmö - Skåne Län

Öppnar 1 oktober 2019

+46(0)723-718 000

kontakt@kopernicus.se