En kontakt – inga bekymmer

Ring eller mejla för att får kontakt med en ansvarig säljare som finns med dig hela vägen fram till att installationen är färdig. Dessutom utser vi en projektledare som säkerställer att leveransen och installationen fungerar helt bekymmersfritt.

Våra medarbetare

Michael Jönsson

Försäljningschef
Sverige

michael.jonsson@kopernicus.se

070-6992424

Pär Hindevall

Regionsäljare
Halland & Skåne

par.hindevall@kopernicus.se

035-2820870

0727-445408

Axel Norén

Regionssäljare
Halland

axel.noren@kopernicus.se

035-2820872

072-0507039

Hampus Persson

Regionsäljare
Blekinge & Norra Skåne

hampus.persson@kopernicus.se

0451-16810

0762-825387

Anders Åkesson

Regionsäljare
Jönköping & Kronobergs Län

anders.akesson@kopernicus.se

0383-12565

073-6507198

Patrik Nilsson

Regionsäljare
Jönköping & Kronobergs Län

patrik.nilsson@kopernicus.se

0370-10577

072-0505609

Per Nordström

Regionsäljare
Skåne Län

per.nordstrom@kopernicus.se

0706-398647

Trevor Locke

Operation Manager
Energiingenjör

trevor.locke@kopernicus.se

035-2820885

0763-25 0323

Martin Larsson

Projektledare
Energiingenjör

martin.larsson@kopernicus.se

035-2820883

0763-176951

Usama Alfadel

Projektör & Design
Master & Energjingenjör

usama.alfadel@kopernicus.se

035-2820871

072-0505244

Oliver Forsgren

Projektör & Design
Solenergingenjör

oliver.forsgren@kopernicus.se

035-282087

072-0921093

Henrik Nilsson

Projektör & Design
Börjar 7 Januari 2020

henrik.nilsson@kopernicus.se

Ludvig Sjöqvist

Supply Chain Manager
Master & Civilingenjör

ludvig.sjoqvist@kopernicus.se

035-2820875

073-0406214

Djenie Ahlabo

Redovisningsansvarig
Civilekonom

djeni.ahlabo@kopernicus.se

035-2820882

0735-455326

våra fantastiska

Montörer och Elektriker
Certifierade

installation@kopernicus.se

Martin Modin

REGIONSÄLJARE
Kalmar Län

martin.modin@kopernicus.se

0480-314140

0720-923175

Marcus Thoresson

regionsäljare
Hallands Län

Börjar 2 mars 2020

Våra kontor

Vi har vårt huvudkontor och lager i Halmstad. Vi bokar hembesök och installerar kompletta solcellsanläggningar i Hallands Län, Jönköpings Län, Kronobergs Län, Kalmar Län, Skåne Län och Blekinge Län. Här finns vi alltid nära till hands och tar hand om allt du behöver.

Hallands Län

Besöksadress:

Montörgatan 7, 302 62 Halmstad

+46 (0)723-718 000

kontakt@kopernicus.se

Jönköping & Kronoberg

Besöksadress:

Industrigatan 4, 570 10 Korsberga

+46 (0)723-718 000

kontakt@kopernicus.se

Skåne Län

Besöksadress:

Hanögatan 11, 211 24 Malmö

+46(0)723-718 000

kontakt@kopernicus.se

Jänköping & Kronoberg

Besöksadress:

Storgatan 28 , Forsheda ,Värnamo

+46 (0)723-718 000

kontakt@kopernicus.se

Blekinge Län

Besöksadress:

Norra Stationsgatan 6 A, 281 48 Hässleholm

+46 (0) 723- 718 000

kontakt@kopernicus.se

Kalmar Län

Besöksadress:

Bredbandet 1, 392 30 kalmar

+46 (0) 723- 718 000

kontakt@kopernicus.se